Warning: Creating default object from empty value in /home/virt101638/domains/fajna-chata.pl/public_html/wp-content/themes/hoarder/framework/zilla-theme-functions.php on line 141
Jak udekorować stół Wielkanocy? [Porady i zdjęcia]! - FAJNA CHATA

Jak udekorować stół Wielkanocy? [Porady i zdjęcia]!

Udekorowanie stołu Wielkanocnego nie jest tak proste, jak może się wam wydawać, dlatego też przygotowaliśmy dla was kilka porad, które ułatwią wam przygotowanie stołu Wielkanocnego.

Jak udekorować stół Wielkanocy? – porady

  • Baw się! Mieszanie różnych kolorów i kształtów naczyń może być bardzo efektowne, pamiętaj jednak, żeby wszystko ze sobą wyglądało spójnie, np. turkusowe serwetki mieszaj z kawowymi naczyniami!
  • Wielkanoc jest ściśle związana z wiosną, a co najbardziej kojarzy się nam z wiosną? Świeże kwiaty!
  • Nie zapomnij o wielkanocnych dekoracjach, połóż gdzieniegdzie króliczka bądź baranka, który będzie przypominał nam jeszcze przez długi czas o Wielkanocy.
  • Tego lepiej nie rób! W sklepach możemy znaleźć zastawy z motywem wielkanocnym np. króliczkiem, lepiej jest ich nie kupować, ponieważ będziemy mogli je wykorzystać tylko w to święto. Lepiej postawić na kubki, które będą lekkim nawiązanie, jednak będzie można wykorzystywać je przez cały rok.

Jak udekorować stół Wielkanocy? – zdjęcia

źródło: HGTV.com

źródło: countryliving.com

stół wielkanocny

źródło: homedit.com

dekoracje stołu wielkanocnego

źródło: homedit.com

źródło; aprettylifeinthesuburbs.com

Dodaj komentarz