Warning: Creating default object from empty value in /home/virt101638/domains/fajna-chata.pl/public_html/wp-content/themes/hoarder/framework/zilla-theme-functions.php on line 141
Stół bilardowy w domu – czemu nie? | FAJNA CHATA

Stół bilardowy w domu – czemu nie?

Bilard to najstarsza gra stołowa. Kiedyś uprawiana jedynie na największych dworach królewskich. Jednak z czasem ewoluowała i stała się dostępna dla wszystkich. Teraz możemy pograć w bilard w klubach bilardowych, na świetlicach, czy w hotelach, restauracjach, barach i pubach. Jednak jeśli bardzo lubimy bilard, a nie mamy zbytnio możliwości lub chęci odwiedzania takich miejsc, to możemy zakupić stół bilardowy do domu.

Dlaczego warto mieć stół bilardowy w domu?

W domu możemy urządzić sobie rodzinne rozgrywki bilardowe. To świetny sposób na ciekawe, wspólne spędzenie czasu. Jest to też  wzbogacenie rodzinnych lub przyjacielskich imprez.  Warto wspomnieć, że jeden stół bilardowy może być wielofunkcyjny.

Wielozadaniowość stołu bilardowego zawdzięczamy specjalnym nakładkom na stoły bilardowe. Dzięki nim stół bilardowy może zmienić się w stół do piłkarzyków, cymbergaja, tenisa stołowego, czy stół do jadalni. Taka przemiana stołu bilardowego jest banalnie prosta. Bardzo dobrze prezentuje wszystko to poniższy filmik.

Pewnie zastanawiacie się, gdzie kupicie tani stół bilardowy? Odpowiedź jest banalnie prosta, na stoly-bilardowe.net Tam znajdą Państwo stoły bilardowe z płytą kamienną, a także z płytą MDF oraz specjalne nakładki wzbogacające funkcjonalność stołu bilardowego.

Jak dbać o stół bilardowy?

Do czyszczenia stołu bilardowego przyda się miękka, sucha lub wilgotna ściereczka. Jednak nie może być ona mokra. Po czyszczeniu stół zawsze wycieramy do sucha. Dzięki temu unikniemy powstaniu zacieków. Aby stół był jak najdłuższy czas w bardzo dobrym stanie warto po każdej grze przykryć go specjalnym pokrowcem. Takie rozwiązanie pozwoli nam zapobiec osadzaniu się kurzu na stole.

Dodaj komentarz