Pokój dla małego piłkarza – inspiracje

Planujesz remont i zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla małego piłkarza? Sprawdź z nami najciekawsze propozycje z akcentem piłkarskim. Może ten krótki wpis zainspiruje Cię do działania.

Pokój dla dziecka w formie boiska

Jeżeli dziecko jest wielkim fanem piłki nożnej, można pomyśleć o zrobieniu pokoju w kolorach boiska. Na przykład na podłodze kładziemy panele, a na nich dywan w kolorze murawy lub po prostu pokrywamy podłogę wykładziną w kolorze zielonym. Do połowy ściany, tak jak na boisku możemy położyć tapetę przypominającą trybuny, a wyżej pomalować ścianę w kolorze nieba.

Źródło: http://beautifulhomesdesigns.com

Akcesoria do pokoju piłkarza:

  • Pojemnik na zabawki – w pokoju dziecka jest zawsze jest dużo zabawek. Taka skrzynia w formie piłki z pewnością ułatwi utrzymanie porządku. To idealny schowek na piłki, misie, czy klocki.

Źródło: .pinterest.com

  • Zegar – jeśli dziecko zna się już na zegarze, warto pomyśleć o modelu w kształcie piłki.

Źródło: notonthehighstreet.com

  • Lampa – prawda, że taki rodzaj lampy daje ciekawy efekt? Dzięki takiej „piłce” będzie w pokoju półmrok, bardzo fajne rozwiązanie dla dzieci, które boją się zasypiać w ciemności.

Źródło: amazon.co.uk

  • Pufa, dywaniki i firanka z piłkarskim akcentem – poniżej mamy ciekawy pokój piłkarza, utrzymany w chłopięcych barwach. Możemy również zastosować kolory ulubionej drużyny piłkarskiej dziecka.

Źródło: pinterest.com

Meble do pokoju małego piłkarza

  • Biurko – do zabawy i nauki jednocześnie 🙂

Źródło: likecool.com

  • Łóżko dla małego piłkarza – na takim stadionowym łóżku wyśpi się każdy początkujący piłkarz.

Źródło: oneredshoe.co.uk

  • Piłkarzyki – pokój małego piłkarza z pewnością wzbogacą piłkarzyki, to świetna gra, która spodoba się każdemu miłośnikowi gry w piłkę, a także innym członkom rodziny. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich stołów do piłkarzyków na stronie stoly-bilardowe.pl

Źródło: https://stoly-bilardowe.pl/pilkarzyki/

Zanim jednak zabierzemy się za remont pokoju, przedyskutujmy to z naszym dzieckiem lub podpytajmy co chciałoby mieć lub nie w swoim wymarzonym pokoju. Musimy wiedzieć, jakie są ulubione kolory dziecka i z jakiego rozwiązania cieszyłoby się najbardziej. Niespodzianka dla dziecka powinna być przemyślana, aby uniknąć rozczarowań 🙂 Mam nadzieję, że chociaż jedna rzecz zainspirowała Was do działania.

Dodaj komentarz