Warning: Creating default object from empty value in /home/virt101638/domains/fajna-chata.pl/public_html/wp-content/themes/hoarder/framework/zilla-theme-functions.php on line 141
5 sposobów na nastrojowe oświetlenie - FAJNA CHATA

5 sposobów na nastrojowe oświetlenie

Nastrojowe oświetlenie jest ważne. Podkreśla ono charakter danego pomieszczenia. Przy takim oświetleniu odpoczynek po ciężkim dniu pracy jest jeszcze bardziej przyjemny. Natomiast miejsce, w którym jesteśmy, zaraz jest bardziej przytulne. Zresztą, co tu dużo gadać, zobaczcie sami.

Nastrojowy salon

Prosta i minimalistyczna lampa LED może zapewnić nam odpowiedni nastrój do czytania książki, odpoczynku, czy oglądania telewizji. Przy takim oświetleniu każdy czuje się miło i przyjemnie.

Źródło: klusdesign.pl/

Poniższe rozwiązanie idealnie sprawdza się w nowoczesnym budownictwie, gdzie mamy dużo surowej przestrzeni. Taka lampa podkreśla elegancję pomieszczenia.

Źródło: delightfull.eu

Nastrojowa sypialnia

Sypialnia to miejsce do odpoczynku. Tutaj warto zastosować kilka źródeł światła o niskim natężeniu. Dzięki temu w tym pomieszczeniu będziemy mieli przyjemny, ciepły półmrok.

nastrojowe oświetlenie sypialni

Źródło: cdn.home-designing.com

Nastrojowy pokój miłośnika gwiazd

Taki projektor gwiazd powinien mieć każdy, kto tylko interesuje się astronomiom. Dzięki temu może mieć kawałek nieba na ścianie, czy suficie. Leżenie na własnym łóżku i wpatrywanie się w takie gwiazdy też jest przyjemne. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak odpoczywać, patrzeć w gwiazdy i marzyć…

Źródło: wons.co.uk

Nastrojowe oświetlenie ogrodu

Nastrojowe oświetlenie nie musi być tylko w domu. Możemy wyjść z nim na przykład do ogrodu. Co myślicie o takim oświetleniu?

Źródło: blissfullydomestic.com

Nastrojowe oświetlenie w plenerze

Jeśli planujemy imprezę w plenerze, to tam również możemy zainwestować w nastrojowe oświetlenie. Tutaj mamy przykład oświetlenia do ślubu.

Źródło: brides.com

 

Dodaj komentarz